Video – ČNB na pracovním veletrhu Profesia Days

Ve dnech 23. a 24. října se Česká národní banka vůbec poprvé představila na veletrhu pracovních příležitostí Profesia Days. Účast svým vystoupením na hlavním pódiu podpořil i člen bankovní rady Tomáš Holub.

Profesia Days je největším pracovním veletrhem v ČR. Určen je zejména lidem, kteří se aktivně zajímají o své profesní možnosti, a zaměstnavatelům, kteří díky němu přímo kontaktují své potenciální zaměstnance. Letos se uskutečnil již jeho devátý ročník, kterého se zúčastnilo na 6 500 návštěvníků. Mezi 140 vystavovateli se vůbec poprvé představila i Česká národní banka.

Účast České národní banky podpořil přímo na místě člen bankovní rady Tomáš Holub, který vystoupil na hlavním pódiu jako jeden ze speakerů. Podívejte se, jak divákům přiblížil život v bance:

Uchazeči na veletrhu oceňovali zejména vysokou profesionalitu, připravenost a příjemné vystupování našich zástupců a zároveň poutavou prezentaci ČNB od stánku až po tiskoviny. Atmosféru veletrhu a dojmy návštěvníků stánku ČNB zachycuje následující sestřih:


Profesia Days v číslech:

  • 6 500 návštěvníků
  • 140 vystavovatelů
  • 100 přednášek a workshopů
  • 56 % návštěvníků z Prahy, 20 % ze Středočeského kraje
  • 92 % návštěvníků hledalo práci v Praze